Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul az asphalt 8...

Miért nem indul az asphalt 8 az xperia L-en?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem csak az apk-t telepítetted?
2013. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a data cuccost is bemásoltam
2013. okt. 15. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a telefon hibája. Sajnos a gameloft játékoknak megvan az a hibája, hogy nem fog működni az istennek sem, csak ha a telódra letöltöd a ttorrent és a filemanager nevű alkalmazásokat, menj fel ncore-ra, töltsd le a játékot, másold az android-->obb mappába a fájlokat és telepítsd az apk-t. Rengeteg féle képpen próbáltam már, mert imádom a gameloft játékait, de csak így működik.
2013. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xperia L tudtommal nem támogatja az asphalt 8-at :)
2013. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az teljesen mindegy hogy támogatja-e az áruház, attól még működni fog. Az xperia play-em se támogatja, mégis eldöcög az egy(!!!) magos prociján.
2013. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösönöm a válaszokat :)
2013. okt. 15. 21:47
 7/7 anonim válasza:
Nekem se működik. Pedig olyan torrentet töltöttem le, amit a videóba adtak meg, amelyben egy xperia l en játszottak vele. Ezenkívül letöltöttem ncoreról, tpbről, és mindig ugyanaz a gond, hogy behozza a logót egy pillanatra, majd kidob.
2014. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!