Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan szolgáltató, ahol...

Hanyat kérdése:

Van olyan szolgáltató, ahol nincs korlátozva/letiltva a VOIP szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Szeretném a vibert vagy skyep-ot használni hosszabb telefonálások helyett. Én vodás vagyok csak sajnos ők rendesen korlátozzák, viszont mivel dual simes a telefonom tudnék venni más kártyát és azt használni erre bármelyik másik szolgáltatónál.

2013. okt. 15. 18:32
 1/5 b95 ***** válasza:

ez a korlátozás konkrétan mit jelent?

csak mert többször hallottam róla, de el nem tudom képzelni, hogy ez a valóságban mit takar...


(az mindenesetre 100%, hogy én vidáman tudok Skype-olni T-s kártyával.)

2013. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A korlátozás azt jelenti, hogy lehetne hang is ugye mind viberen mind skype-on, nem csak írásbeli kommunikáció. A hangot korlátozzák, de olvastam már valahol, hogy sokaknál vodában még az üzenet küldést is szívatják (csomag függő).


Neked ezek szerint gond nélkül megy a hívás viberen és skype-on is a T-nél?

2013. okt. 15. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak dijcsomag függö , a voda a RED-ben pl.nem korlátoz (és a matrix üzleti csomagban sem,ahol én is vagyok) ,de a telenor is csak a premium elöfizetéseiben engedélyezi ...gondolom fosnak a hanghivások nagy árrése miatt..
2013. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm, köszönöm. Én kontakt-ban vagyok és sajnos korlátozva van. Ezek szerint nem vagyok elég hűséges előfizetőjük.
2013. okt. 16. 05:36
 5/5 Bence1988 válasza:
Én sokat vagyok Wifi közelben, olyankor azon keresztül bonyolitom a VOIP hivást. Ha meg nincs wifi akkor marad a telefon. Még igy is olcsóbb.
2014. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!