Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 as előnyei...

Nokia Lumia 920 as előnyei hátrányai? Mennyiben másabb mint egy Galaxy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig Galaxy minim volt, de tönkre ment és szeretnék egy új telefont. Kinéztem a 920-at, milyen előnyei és hátrányai vannak? Valamint mennyiben lesz másabb mint a Galaxy valamint nem értem az androidos vagy windows-os mizériát? Mi a különbség?

2013. okt. 16. 16:30
 1/6 anonim válasza:

a galaxy androidos szabadon témázható. a lumia windows8. zárt rendszer. nem tudod témázni, max a csempék színét tudod megváltoztatni.

ha az androidhoz vagy szokva, ne fogj bele a lumiába.

2013. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jártas a témában. Kifejtenéd bővebben ha megkérlek?
2013. okt. 16. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

egy 920 egy galaxy minihez képesz mindenben jobb.


lumia: - 4,5 hüvelykes 768x1280 pixel felbontású IPS kijelző

- 8,7 megapixeles hátlapi (villanóval) és 1,3 megapixeles előlapi kamera

- kétmagos Krait proci 1,5 GHz-es órajellel

- 1 giga memória

- win phone 8


galaxy: -3,15 hüvelykes 320x240 pixel felbontású

- 3,15 megapixeles hátlapi kamera villanó nélkül, előlapi nincs

- 600 MHz-es proci

- kb 300 mb memória

- android 2.2


a kettő között ugye ég és föld a különbség. a lumia egy nagyon jó telefon. a két op rendszer meg teljesen más. az android jobban testreszabható és több alkalmazás is van rá. a win phone pedig nagyon jól optimalizálva van a telefonra. amúgy nézz meg a lumiáról pár videót és olyan androidos telókról is amik szóba jöhetnek vásárláskor. ott majd te is rájössz a különbségekre. és még olvashatsz is ezekről.

2013. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 16. 17:12
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

"ha az androidhoz vagy szokva, ne fogj bele a lumiába"

na EZ jó nagy baromság. én egy év droidozás után váltottam windowsra, és eszemben sem lenne visszaváltani.

2013. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Panda Péter...itt is :D egyébként köszi a választ neked is
2013. okt. 16. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!