Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10-es skálákon mérve mennyire...

10-es skálákon mérve mennyire van drága okostelefonod és mennyire vagy hozzá hülye?

Figyelt kérdés

nekem ilyen 3/2


Mert pl nekem egy CPU-s telóm van, 600 MHz, mégse vágom földhöz naponta, hogy lassú, mert ugye én nem azzal kísérletezgetek, mint egyesek, hogy hogyan lehetne akadozásra bírni a 100 ezres telót ipari hulladék appokkal.


Nem hagyom, hogy szabad életet éljen a memória tartalma, stbstb.


Adatkábelt nem is nagoyn használok már, mert otthoni wifi routeren keresztül FTP-vel másolok rá dolgokat.


Másnak ez a teló egy nap alatt lemerül, én sokkal többet nyomkodom, nekem mégis többet bir. UGYE.


2013. okt. 16. 18:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

megyek multkor villamoson, ilyen faluról felkerültnek látszódó nőcske ott dumál haverjával, nyakába akaszta ilyen párezer forintos mp3 lejátszó. A gyerek meg kérdezi töle, hogy miért nem iphonejárol hallgatja a zenét. Csak mondja, hogy NEM TUDJA HOGYAN KELL ZENÉT RÁMÁSOLNI. :D :D :D :D


(meg köll venni anyukám, itunesból...ha már iphonera volt pénzed 20 évesen, akkor zenére is legyen)

2013. okt. 16. 18:07
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Nekem egy iPhone 5S-em van. Pár napja vettem, nagyon meg vagyok elégedve vele. Szerintem jelenleg ez az egyik legdrágább telefon, de számomra hasznos eszköz, mivel mérnökinformatikusnak tanulok, illetve nem fogom lecserélni pár hónapon belűl. Hülyének pedig abszolút nem tartom magam.
2013. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy 4-es drágaságú. A másikra adnék egy 9-est mivel majdnem minden részét ismerem, már jó pár ROM-ot cseréltem rajta, kernelt, meg minden szart, kivéve a CPUt- nem húztam még :D ÉS nem pakolom tele felesleges appokkal, fenn van a FB Messanger, Viber, Shazam, meg 3 játék és ennyi.
2013. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Szőke volt a csaj??:))
2013. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a hülyeség skálán a 10es a leghülyébb, de aki egyértelmüsitette, hogy melyik részén van a skálának , arra nem vonatkozik ez a megjegyzés.
2013. okt. 16. 18:19
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Akkor 2-est adok magamnak.
2013. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


pl itt van ez a kép is. FEkszik az ágyban és a telefon meg állitva van, gondolom azért, hogy ne forduljon át a kép :D


nem mintha ne lenne beállitási lehetőség rá, hogy csak bizonyos irányokba állhasson a képernyő, és mondjuk oldalt fekve is lehessen olvasni...Csak hát a legtöbb ember nem akar gondolkodni ilyeneken és inkább csinálja ahogy tudja. Jelen esetben a képen látható módon.

2013. okt. 16. 18:25
 8/16 |Orfeusz| ***** válasza:
41%
Kb 4-es drágaságú a telefonom (200$, Jiayu G3) Nagyon meg vagyok vele elégedve, ennyi pénzért luxus. Mivel kínai, muszáj beletanulni a telefonok világába, így a tudásomat hetesre értékelném (ROM csere, root, bootloop javítás, unbrick megvolt), a hülyeségemet meg nullára, nem vagyok hülye :D
2013. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Galaxy S4-em van.Számomra ez olyan 7-es drágaságú.Szerény véleményem szerint nem okosabb nálam,"kordában"tudom tartani:D
2013. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ja, hát azt csak nyomkodni kell össze vissza, max hamarabb lemerül.
2013. okt. 16. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!