Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék az lg...

Segítséget kérnék az lg optimus l3 telefonom rootolásában!?

Figyelt kérdés
Próbáltam sok programmal superoneclick stb.... és nem megy! Valaki egy részletes leírást leírna? Ne oldalakat küldjetek légyszi hogy azt olvassam el hanem ti írjátok le legyetek szívesek! Egyedül annyi linket küldjetek hogy mit honnan töltsek le! :)
2013. okt. 16. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A superoneclickkel jó lesz. Az ismerősömét ezzel csináltam: SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3 névre hallgató verzió (xda-n fenn van, nekem már nincs meg) és a programon belül a jobb fölső sarokban a rageagainstthecage exploit-ot jelöltem be utána root gomb és pár perc után meg is csinálta.
2013. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

SuperOneClick v1.7.0.0

Killing ADB Server...


OK


Starting ADB Server...

* daemon not running. starting it now on port 5037 *

* daemon started successfully *


OK


Waiting for device...


OK


Pushing rageagainstthecage...

cannot stat 'C:\Documents and Settings\Paulinszky\Asztal\SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3\rageagainstthecage': No such file or directory


OK


chmod rageagainstthecage...

Unable to chmod /data/local/tmp/rageagainstthecage: No such file or directory



OK


Running rageagainstthecage...

2013. okt. 17. 19:19
 3/7 A kérdező kommentje:
most ezt irja a sproneclick
2013. okt. 17. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 5-10 perc alatt nem fut végig akkor lefagyott a program. Nálam egész sokszor eljátszotta ezt bármilyen telefont is akartam vele rootolni.
2013. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem futott végig... akkor mit csináljak?
2013. okt. 17. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Bezárod, aztán újra elindítod és kezded elölről az egészet.
2013. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már legalább 20x csináltam...
2013. okt. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!