Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissít a lumia 720?

Miért nem frissít a lumia 720?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy Nokia Lumia 720-as telefonom, amin kb egy hete szoftverfrissítést csináltam. Nos ma történt egy kis baleset, és vissza kellett állítanom az alap beállításokat, így az "alap" verziójú szoftver került vissza rá.


Amikor a szoftverfrissítésre megyek, elkezdi keresni a frissítést, de azt írja, hogy a telefonom naprakész, holott tudom, hogy nem, mert múltkor talált frissebb szoftvert... Valaki tudna esetleg segíteni, milyen beállítást nézzek meg, vagy egyáltalán mit csináljak?


2013. okt. 16. 20:08
 1/2 meszike91 ***** válasza:
A szoftver verziója alap beállításnál sem változik.
2013. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de azt igen, hogy nem elérhetőek azok a + dolgok amik az amberrel jöttek. Pl rádió, lefordítással némítás, zárolt képernyőn óra, stb stb stb. Ha nem változik a szoftver verziója, ezek hova lettek?
2013. okt. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!