Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a Telenornál a...

Mennyibe kerül a Telenornál a My Menü megrendelése?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A praktikus funkciókkal felvértezett MyMenu a *111# kód és a hívásindító gomb megnyomásával belföldön és külföldön egyaránt ingyenesen, szinte valamennyi mobiltelefonon elérhető. A menüpontok között az érintőképernyő, illetve a hagyományos telefon nyomógombjai segítségével egyszerűen navigálhatnak a felhasználók. A használati szokások alapján személyre szabott, rendkívül kedvező ajánlatok mellett ingyenesen lekérdezhetik, illetve egyszerűen feltölthetik az egyenlegüket, valamint további, népszerű szolgáltatásokat is megrendelhetnek mobilegyenlegük terhére: mint például a 25 millió zeneszámot tartalmazó Deezer Zene szolgáltatást vagy a külföldi utazáshoz ideális adat- vagy hang alapú roaming csomagokat.


A MyMenu-t használó meglévő és új kártyás ügyfelek most 5 forintos percdíjjal is beszélhetnek meghatározott ideig, hálózaton belül, a kizárólag a MyMenu-n keresztül elérhető egyedi promóciós ajánlat választása esetén. A személyre szabott ajánlatok között a felhasználói szokások szerint folyamatosan frissülő kedvező, percet, SMS-t vagy akár adatot tartalmazó integrált csomagok is szerepelnek, amelyek a promóciós időszak alatt bármikor újra megrendelhetők.

2013. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem mennyibe kerül a megrendelés. Ezeket én is tudom.
2013. okt. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!