Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érdekelne engem, hogy...

Az érdekelne engem, hogy valóban megérik az árukat ezek a Beats Audios termékek ( pl: Ibeats ; Monster Beats Tour ) vagy nem jobbak a normál agybadugós fülhallgatónál? Akinek van ilyen típusú fülhallgatója és tapasztalata róla, az írjon.

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem jobbak semmiben, bár nyilván attól függ, milyen az a normál agybadugós, de tény, hogy kb feleáron(10-15ezer) simán meg lehet venni egy jó minőségű fülest.
2013. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó füles, nagyobb ohm ellenállásnál kezdődik. És ilyet lehet kapni 5-7 ezer ft.

Van, aki szívesen elkölt 30 ezeret divatból, én megtehetném, de nem teszem meg, mert annyival nem jobbak szerintem.

Amúgy a zene nem csak a fülesen múlik, hanem a procin is, ami kodolja a zenét, és a zene minőségén. Ha a 3-ból egy rossz a másik kettő nem ér semmit.

Egy Flac tömörítésű zene jobban szól mint a legtöbb mp3, és modjuk egy minőségi cuccon egy közepes fülessel elég szépet szól. De ha nem jó a zene minősége, vagy az eszköz nem megfelelő, akkor hiába van 30 ezres füles, vagy fejhallgató sajna nem sokat ér. A rosszból az se csinál jó zenét.


[link]


Menj fel ide ha tudsz angolul és nézd meg a kommenteket 3-ból 2 panaszkodik, hogy 2 hét után berágott a fülese, és nem müködik.

Ezt 5 ezerért is megkapod szerintem.

2013. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat! Azért érdekelt engem ez, mert nekem egy HTC One készülékem van, ami beats audio támogatású és kíváncsi lettem volna hogy a kettő együtt vajon milyen hatást válthat ki. Ezek alapján viszont akkor úgy látom, nem igazán éri meg beruházni rá. A 30 ezer Ft-os árértéket viszont én is sokallom azokért a fül illetve fejhallgatókért :/
2013. okt. 17. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A fejhallgatóik több mint jól szólnak, főleg apple termékekkel (iPhone 5 és Beats Studio tulajdonos vagyok), viszont tény h ár érték arányben nem érik meg :). Nem is tudom hogy magyarázzam el ezt. Képzeld el h van egy autó, ami a 2. legjobb a világon, és 50 millió forint. Na most az 1. viszont 150 millió, és nem sokkal tud többet :D szerintem a legjobb utcai fejesek gyártója a Beats, nem véletlen a klippek/dj-ken gyakori használat. kényelmes, könnyű, praktikus, 100% ban minőségi, de ha ismered az Apple-t akkor ez teljesen az csak fejesekben :) U.I.: talán nem véletlen hogy felvásárolta a cég a Beats-et!
2014. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!