Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tulajdonosok! Most az...

IPhone tulajdonosok! Most az én telefonommal van probléma, vagy mindenkinek ilyen az új op. Rendszer?

Figyelt kérdés
Ha zenét hallgatok, az alul felhúzható kezelőnél nem tudom elindítani a zenét, ha le van zárva a telefont, nem tudom leállítani, illetve tekerni a dalt. Elég rossz, nem tudom, hogy csak az én telóm bugos vagy ez az új iOs7 hibája?

2013. okt. 17. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ez 1 védelmi rendszer lenne, hogy feloldás alatt nem engedélyezi? Lehetséges, hogy 1 kalap alá veszi az összes feloldási módot, és egyszerűbb volt mindnél tiltani, mint beállítgatni, hogy melyiknél mehetne..

Mondjuk eléggé zavaró lenne számomra, ha számzáras lockscreent állítok be, és bárki bármikor elindíthatná, habár én nem vagyok iPhone tulaj, csak szimplán logika.. :D

2013. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor is ilyen ha fel van oldva :(
2013. okt. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!