Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok letolteni telomra...

Nem tudok letolteni telomra play aruhazbol. Miert? MIT CSINALJAK?

Figyelt kérdés
Az a problema hogy 200MB hely van a telomon (eszközmemoria)es azpn felul 11GB belso tarhelyen. Ha le akarok tolteni valamit akkor azt irja ki h nincs hely, viszont nem tudom h lehet atallitani h a belso memoriahoz toltse le. Segitseg fontos!!!

2013. okt. 18. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
khmm esetleg egy telefon tipus segítene....esetleg
2013. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy note
2013. okt. 18. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem nem samsungom van de androidnál nem hiszem, hogy nagyon máshol lenne próbáld meg Beállítások > tárhely > előnyben részesített telepítési hely > SD kártya.


vagy valami fájlkezelővel egyszerűen átmásolod.

2013. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan opciot nem talaltam hogy elonyben reszesitett t. Hely
2013. okt. 18. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Beállítások->Alkalmazások->Alkalmazások kezelése és itt át tudsz pakolni néhány alkalmazást.


Egyébként a galériából a képeket nem engedi áthelyezni az sd kártyára?

2013. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
zt irja h nem lehet áthelyezni mert nincs hely:O
2013. okt. 19. 16:08
 7/7 anonim válasza:
Beállítások /biztonsági mentés és visszaálítások /gyári adatok visszaálítása és ennyi.
2015. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!