Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feljelenthetem a Tmobilet?...

Feljelenthetem a Tmobilet? Mindig szétkapcsol a vonal ha valakive beszélek! Nem a telefonommal van a gond!

Figyelt kérdés

A régi telefonommal is ez volt. Beszélek valakivel, és szétkapcsol.

Nem, nem én rakom le, és nem is a másik fél. Biztos nem véletlen mert 10ből 7szer simán szétkapcsol a vonal.

Nem, nem nyomom meg a gombot, főleg hogy érintőkijelzős, és nem nem a fülemnyomnja meg a kijelzőt, mert el van sötétülve ilyenkor nem reagál.

A Tmobilelel, vagy az adóval vagy kitudja mivel van a gon.

Beperelhetem őket?

Elegem van, hogy mindenkit tárcsázhatok újra folyton!



2013. okt. 18. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelme 0. Cserélj szolgáltatót.
2013. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelezted már ezt a problémát a T-Mobile felé? Ha nem, akkor tedd meg, majd ők megállapítják, hogy mi a gond. De az is előfordulhat, hogy nincs normális lefedettség nálatok, ebben az esetben csak a szolgáltatócsere segít.
2013. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beperelheted, de előre szólok: egy ekkora és ilyen ismert szolgáltató ellen az esélyed a semminél is kevesebb!
2013. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnézed a szerződési feltételeket, és eldöntöd, hogy van-e jogalapod perelni. De én is inkább azt javaslom, hogy hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy mi a problémád.
2013. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha érintöképernyös telefonod van, akkor lehet hogy a képernyönek van baja és magától bontja a vonalat. Nekem is volt ilyen, a telefont kellett kicserélni.
2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jellemző lehet rád, hogy nem a megoldásra vagy kíváncsi, hanem: "FELJELENTEEEM!!!".

Gondolom gyenge ott a térerő, ezért szakad meg.

2013. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha piszok sok felesleges pénzed és időd van, akkor nyugodtan. De konkrétan kiröhögnek a bíróságon.

Inkább normális hangnemben (de tényleg! Tudom, az ilyen feljelentéssel fenyegető fajtákra nem ez a jellemző, de hidd el, nem az ügyfélszolgálatos tehet a gondról és ha kedves vagy, ő is segítőkészebb lesz, mint egy utolsó bunkó vadbarommal) jelezd a problémát az ügyfélszolgálaton.

Amúgy ha nem nagyvárosban laksz, akkor a térerő nem jó, de ha tippelhetek, 80000 éves a simkártyád. Cseréltesd ki, ennyi idő után általában ingyen szokták.

2013. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!