Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki ismer segítőkész, és...

Valaki ismer segítőkész, és hozzáértő androiddal foglalkozó szakembert?

Figyelt kérdés
Teljesen tégla lett a tabletem. Ismertek valakit, aki emailban tudna nekem segíteni ?

2013. okt. 19. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A mobilarenan keresd meg Edenyke-t.
2013. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le a tablet pontos típusát, a hibajelenséget. (pl. nem kapcsol be vagy bekapcsol de csak a boot képernyőig jut stb.) s akkor lehet itt is jelentkezik olyan, aki tud segíteni.
2013. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia. Egy olyan Romot tettem rá ami igazából nem rá való.

Amikor feltettem majdnem betöltött a rendszert, de hirtelen kikapcsolt,és azóta se kép se hang. Nem lehet bekapcsolni. Nem világít egyáltalán.Se töltőre, se az usb-re nem kel életre.Szerintem alaplap csere lesz belőle sajnos, de azért előtte még érdeklődök.

Egy overmax ov-tb-08-tab-ról van szó. Az elsőnek és neked is köszönöm, Feltétlen felkeresem.

2013. okt. 19. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így, ilyen formában kuka! Tabletnél nincs ilyen, hogy alaplap csere, minden egy nyáklapon van, minden integrálva van, gyak. ha elemeire szedjük szét, a különálló részek az akku, a kijelző, esetleg a hangszóró és a kamerák. Max. alkatrésznek tudod eladni, hátha valaki kijelzőt keres stb.

Többek között rockchip-et még ilyen állapotban is belehet tenni flash-be, majd PC-n keresztül ráerőltetni egy ROM-ot, de ezt nem.

Gondolom most egy életre megjegyezted, hogy minden tabletre/telefonra rászabott ROM van, másikét nem lehet rátenni. =/ Van, mikor vannak egyezések, de ezek ált. abból adódnak, hogy egy kínai tabletet brandel egy magyar cég, egyéb esetben szinte biztos, hogy nincs egyezés, ennél fogva kompatibilitásra az esély 0.

Ha előbb kérdeztél volna.... lehet elmondtak volna mindennek, mert nem igazán szokták itt türelemmel fogadni az efféle kérdéseket, de az biztos, hogy ilyet nem csináltál volna.

2013. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!