Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave2-re (s8530)...

Samsung Wave2-re (s8530) android telepítés? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Lehet rá/Van rá működőképes android? Azt tudom, hogy wave1-re van, meg hallottam róla, hogy ott már megy is minden rendesen elvileg. A wave1 és a Wave2 gyakorlatilag ugyanaz, ezért gondolom hogy wave2-re is lehet rakni androidot. Valaki próbálkozott már vele esetleg? Tudnátok adni egy linket, ahol leírják mit és hogy?

2013. okt. 20. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet rá rakni biztosan, mert a hardvere pl. ugyanaz mint a Galaxy S-nek, mind a CPU, mind a GPU. Lehet, hogy pár modul nem fog működni (hívás, vagy wifi, ilyesmi), de biztos van rá android. Nekem Galaxy S-em is volt, most Wave II van, de én nem raknék rá androidot.
2013. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 manominator1992 válasza:

Van rá való, Telepítésben is tudok segíteni, de rosszabb mint a bada... Hiába olyam mint a Samsung Galaxy S i9000 hardverilag, valahogy, valamiért nem támogatja rendesen az androidot. Android 4.4-t rátelepiteni tudok segíteni, de nálam zenelejátszás néha beakad, van hogy nem érzékeli a headset-t és van hogy össze vissza nyitogatja a dolgokat.

De ha kell segítség irj privát üzenetet.

2014. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!