Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyő felvevő androidra...

Képernyő felvevő androidra root nélkül?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Z Nem akarom root-olni.! Aki tudd olyan képernyő felvevőt androidra írjon.!
2013. okt. 20. 11:56
 1/8 anonim válasza:
Ha a hangerőcsökkentő és a bekapcsológombot egyszerre nyomod, és tartod lenyomva, akkor az android alapból csinál egy screenshotot.
2013. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan felvevőt ami videóként veszi fel a képernyőn történő pl. böngészést.! És ne kelljen root-olnom a telefont.!
2013. okt. 20. 12:35
 3/8 schumilex55 ***** válasza:

Én kipróbáltam régen 1-2 ilyet (pl. no noot screen rcorder, azt hiszem valami ilyesmi volt a másik neve hogy display recorder) de nekem nem működtek.

A root nélkül egyébként szinte egyik sem megy mert ehhez rendszergazda jogosultság kell neki hogy felvegye mit csinálsz a telefonon.

Egyébként a jobb telefonokon nem biztos hogy olyan minőséget kapsz amit vársz, nekem legalábbis időnként pixeles lett a kép, játék közben ugyan a játék nem akadt de a felvétel... (ez a hiba screen cast -al volt, a többi nem is nagyon akart felvenni).

2013. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Root nélkül egyik se működik. Most komolyan olyan nehéz lenne rootolni a telódat?

Szerintem semmi nehéz nincs benne: http://www.youtube.com/watch?v=nsh51O1ImMM&feature=youtube_g..

Miután rootoltad szed le a screencast nevű programot. (én is azt használom). :)

2013. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs developer options miért.??
2013. okt. 20. 17:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek meg találtam mindent és root-olva is van. ;) un rootott tud valaki.?
2013. okt. 20. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
SU elvileg tudja. Húzd újra a romot hogy ha másképp nem megy.
2014. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!