Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megszüntetni az...

Hogyan tudom megszüntetni az iCloud-on keresztüli kapcsolatot két iPhone között úgy, hogy megmaradjanak az adatok?

Figyelt kérdés

Két iPhone-on egy iCloud felhasználónévvel vagyunk ketten bejelentkezve, és ebből adódóan a telefonok megosztják egymással az adatokat (emlékeztetők, kontaktok, stb.). A probléma azonban az, hogy mindez magától történt, ugyanis én a telefonomon nem jelentkeztem be más felhasználónevével az iCloud-ra.


A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy


1. Hogyan tudom ezt úgy megszüntetni a saját telefonomon, hogy a másikon megmaradjanak az adatok? (korábban az iCloud beállításainál OFF-ra állítottam az emlékeztetők csúszkáját, és akkor a másik telefonon a régebbi bejegyzések mind elvesztek)

2. Ha a Settings -» iCloud -» Delete Account lehetőséget választom, akkor mi történne az ugyanezzel az account-tal bejelenkezett másik telefonon az adatokkal?


Köszönöm szépen!



2013. okt. 20. 12:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!