Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket vegyem?...

Szerintetek melyiket vegyem? IPhone 5S vagy iPad 5? (Mind a 2 a legújabb, az iPad-et még ne mutatták be)

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, a régi telefonom még annyira használható, hogy telefonálni lehet vele meg sms-ezni, zenére pedig ott az iPodom. Érveket is szeretnék.
2013. okt. 20. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem iPhone. akkor nem kéne vinned egybe a telót, meg ipodot, ha zenét is hallgatnál. iPad-et ha veszel, tapasztalat, hogy 90%-ban csak otthon az ágyban fogod használni, legalábbis én 1 év alatt, amióta megvan az enyém, 4-5x vittem magammal erre-arra.
2013. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

inkább az iphone 5S-t vedd meg hiszen a kamerája nagyon jó, és gyorsabb mint egy ipad. (jó persze az új ipad se lesz rossz amit kedden mutatnak be)

Na meg egy iphone-on is majdnem ugyan azokat tudod csinálni amiket egy ipad-en csak kisebb kijelző mellett!

2013. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ipad

Ipad+gagyibb mobil kombó a legjobb

Ipaden kb tudsz mindent amit egy laptopon,tanulni,olvasni,filmezni is ezerszer jobb rajta mint egy kis telóról

Telefonálásra meg ott a mobil

2013. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rudex1 válasza:
Tegnap mutatták be az iPad Air-t meg az iPad Mini 2-őt! Nekem eddig iPhone-om volt,és én általában videokat stb nézek.Inkább áttérek arra a kérdésre hogy: iPad Air vagy Mini 2. Az Air nagyon jó lett,én ugyanis azt fogok magamnak venni.És végre ellehetmondani az iPad-ekről hogy az iPad Air meg a Mini 2 semmiben de semmiben nem különbözik egymástol csakis a méret! Mind2-ben A7 és M7 van,mind2-nek ugyanolyan a kamerája,mind2 ugyanolyan vékony,mind2 retinás.Én Air-t veszek,ugyanis ahogy elmondtam én általában videokat nézek :)
2013. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes hozzaszolasokat!

Hat igen szerintem is meg mindig jobban megeri az iPad Air, mert ha a WIFI-s, LTE-s, 32gb-os modellt nezzuk 30.000 ft-al dragabb, de megis van egy rendes iPaded.

Na de visszaterve az alap kerdesre, meg mindig nem tudom melyik legyen. :D

2013. okt. 24. 07:25
 6/7 Rudex1 válasza:
Már egyszer leírtam de mégegyszer leírom.Az iPhone 5s magyon jó teló,de ha pl volt/van a házatokba mind2 akkor kétlem hogy akinek mind2-je van az iPhone-on néz videokat és iPhone-on dolgozik.Ha persze csak iPhone volt eddig a házatokban akkor azzal is megelégedtetek,de ha már volt mind2 egyszerüen rájössz hogy jobban megéri.Azt ajánlom ha sokat vagy otthon inkább vegyél 32gb wifiset,ha pedig sokat utazol vagy nem vagy otthon akkor 16gb+lte :).Saját tapasztalatbol mondom ugyanis mind2 szülőmnek iPad minije van (16gb+lte) és ha itthon vagyunk már szinte laptopot sem használnak,iPhone-t pedig itthon egyáltalán nem. Remélem elgondolkozol ezen !
2013. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát van iPhone, iPad, laptop és asztali gép is itthon bőven. Szóval látom én is a különbséget, de a kérdés leginkább arra vonatkozott, hogy az ÚJ készülékek mennyire jobbak egymáshoz viszonyítva, nem pedig az általános iPad vs. iPhone, de köszönöm a válaszodat.
2013. nov. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!