Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Család szolgáltatás windows...

Család szolgáltatás windows phone kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem már egy helyen láttam kiírva, de nem igazán segített, hogy vettem egy Nokia Lumia 520 as készüléket és nem enged letölteni semmit, mert azt írja ki, hogy " Be kell állítani a Család szolgáltatást " tehát hogy a szüleimnek engedélyezni kellene a letöltést, de nem igazán sikerül megoldani. Eljutok addig hogy létrehozok egy fiókot anyának és magamnak és összekapcsolom őket de több nem megy. Nem tudom mit tegyek. Valakinek hasonló probléma? Tudnátok segíteni kérlek, mert szeretnék letölteni néhány dolgot de így képtelenség :( Aki tud írjon légyszi, köszönöm!

2013. okt. 20. 15:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] Itt tudom, hogy le van írva! De ennek ellenére sem sikerül, valaki aki értene hozzá vagy akinek hasonló gondja volt és sikerült megoldani hogy csináltátok hogy jó lett végül?
2013. okt. 20. 15:17
 2/12 anonim ***** válasza:

én 2 hete, csináltam ugyanezt, azt tudom hogy meg lehet csinálni, de hogy hogyan arra már nem igazán emlékszem.

Nagyjából: lépj be anyukád fiókjába innen: [link]

itt ad hozzá magad mint gyermeket, és kész

2013. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hozzáadtam ... és nem lett jobb és sajnos nincs változás :| nem tudod mit kellene ez után :| ?
2013. okt. 20. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megnézem úgy jó lesz e csak feltölt hát remélem mert már örülnék neki
2013. okt. 20. 17:45
 6/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszotokat! :) Remélem bejön
2013. okt. 20. 17:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán jött össze így sem :( valakinek még valami ötlet ?
2013. okt. 20. 17:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Megoldódott:)! Újra kellett tenni a telefont hogy a beállítások törlődjenek és az anya email címét írtam be amikor kérte!
2013. okt. 20. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség volt, anyukád e-mailjeit fogod megkapni a sajátjaid helyett
2013. okt. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egész telefonodat anyukád regisztrációjához kötötted, ez nem túl szerencsés...elég hülyén fog kinézni, ha anyukád kontaktlistájába kezded el felvenni a barátaidat pl...
2013. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!