Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bejelentkeztem a Tmobile...

Bejelentkeztem a Tmobile oldalán. Kedvezményjogosultságom arany és 653 pontom van. Mennyi kedvezményt kapok új készülék vásárlás esetén?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a lányomnak egy sony xperia sp-t. neki micro-sim kéne az új készülékbe.Nekem már több mint 10 éve ugyanaz a telefonszámom. Nem kapok valami kedvezményt új telefon vásárlásánál? (veszek új kártyát és azt rakom bele a telefonjába)

2013. okt. 21. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
az a 653 pont nem ide tartozik,bocsi. arany kedvezményjogosuktségra jár valami?
2013. okt. 21. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, több kedvezmény, jobb díjszabás, és drágább eszközöket csak így tudsz megvenni előfizetésre. Jómagam platinás vagyok. Kedvezmények iránt pedig érdeklődj a szolgáltatónál. A 14 éves lányomnak ugyanígy egy SP-t vettem, de ott csupán annyit ajánlottak fel, hogy levásárolhatom a pontjaim. De amikor kapott születésnapjára egy iPad Minit, akkor azt csak Arany, vagy Platina kártyával lehetett megvásárolni előfizetésre, aztán mégis inkább úgy döntöttem, hogy helyben kicsengetem, és kap mellé egy internet csomagot.
2013. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!