Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki melyik márka híve?

Ki melyik márka híve?

Figyelt kérdés

Melyik márkához vagytok ragaszkodók, és mik azok, amiket sose vennél?

Értelemszerűen, akinek ilyesmi "beállítása" nincs, az ne válaszoljon!


2013. okt. 21. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Én Nokia-párti vagyok. Sose vennék Sony Ericsont, volt már rossz tapasztalatom vele. A Nokiában még sosem csalódtam.
2013. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Samsung
2013. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem vagyok elkötelezett, de Sonyt veszek mindig, eddig másom nem is volt. Ennek oka, hogy ehhez szoktam.
2013. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben Samsung-párti voltam, akkor is, még ha sose volt olyan telefonom! :D Ma már nem vagyok elkötelezve egyik márka felé sem, csak az számít, hogy X összegért a lehető legjobb Androidos okostelót vegyem meg. Nálam 60ezer Ft a plafon, ha ismét kapható lesz ennyiért az LG Optimus 4X HD, akkor azt veszek, ha nem, akkor viszont Sony Xperia L lesz a befutó! (Vagy valami más, ha egy mégjobb telónak januárra 60 alá csökken az ára) :D
2013. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján én a Nokiákban csalódtam, viszont Sony Ericsson-ban soha! Jelenleg van egy Samsungom és két Sony Ericsson-om és tökéletesen, hibátlanul működnek! Viszont nem vennék sem Sony-t, sem Iphone-t!
2013. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is a Sony(Ericsson)ban bízom talán a legjobban, sose hagyott cserben egyik se. Se új, se régi. De nem vagyok elfogult, nyitok bármelyik márka felé. Talán a Samsungtól tartózkodom kissé. Elég sok rossz tapasztalatom volt a Samsungokkal, ezért nem is kockáztatok.
2013. okt. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!