Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól tévedek, hogy nem lehet...

Jól tévedek, hogy nem lehet kapni Samsung Galaxy S Advance (i9070-hez) jó minőségű sztereó vezetékes headszetet?

Figyelt kérdés
Szerettem volna lecserélni a hozzá adott silány hangnminőségű fehér fülhallgatót, de meglepetésemre csak a fekete bóvli kategóriás párját lehet kapni. Minősíthetetlen hangminőséggel. Gondoltam Olyat keresek, ahol lehet cserélni a fülhallgató részt egy második jack segítségével. Egy Jack-es típus létezik, és ez (Samsung AAEP433-AARM040EBE sztereo headset fekete (3,5mm))nem kompatibilis (!) az i9070-nel. Na nehogy már! hát én még ilyet nem láttam. Eddig bármelyik más márkát vettem, mindig találtam hozzá normális fülhallgatót. Annyira nem bóvli a telefon, hogy ne támogassák meg kiegészítőkkel...

2013. okt. 21. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Más gyártó termékei közt is nézz körűl.

Ha hozzáértő segítségét kéred, akkor más gyártó termékei közt megtalálhatod azt, ami kompatibilis és kielégíti a minőség iránti igényeket is.

2013. okt. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet! Van ilyen. Az sajnos itt is igaz hogy nem lehet leválasztani a fülhallgatót, és én nem szeretem a füllyukba passzírozós fajtát mert nagyon tud zavarni, meg gusztustalan is, de ez nem szól annyira rosszul mint a gyári gagyi cincogi... Szóval megvettem. Úgy teszek mint egy elégedett fogyasztó. Elhasználom...

Köszi a tippet. Samsung meg elmehet a bús ...ba a support és accessory nélküli xarjaival együtt! (Már bocsánat.)

Biztos, hogy nem veszek több ilyen márkát. Ebből legalábbis megtanultam, hogy most már azt is meg kell nézni, hogy mit lehet venni hozzá utólag. Mert ehhez bizony nem sok mindent... Xarják a mobiltelefon típusookat, és arra már nem marad erejük, vagy idejük a nagy hajtásban, hogy "Ja , hát találjunk már ki hozzá valami headsetet is! Esetleg két három fajtát is..." helyette "Á hagyjuk rá egy noname gyártóra, az meg reklámozza ahogy tudja, hogy bizony az övé támogatja a mi xarjainkat!"

Azt gondoltam hogy ez távol-keleti betegség, de a Sony rendesen ellátja a júzereket accessory-val. Több féle headset per típus.

Még egyszer köszi!

2013. nov. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!