Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok zenét rakni a...

Miért nem tudok zenét rakni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Live With Walkman-em van, sokszor pakolok rá zenét, tegnap is ez lett volna szépen leszedtem a számot, majd rámásoltam a telefonra a zenét. Azután nézem nincs rajta a leszedett szám, de a helyet meg lefoglalja, ez miért van, meg lehet ezt a problémát valahogy oldani, vagy szervizbe kell vinnem?

2013. okt. 22. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan azt a SE-t nem ismerem, de nekem a samsunggal volt ilyen problémám! A számokat felmásolta, de a lejátszólistán már nem jelentek meg! Azután rájöttem, hogy kb 1000 szám után telitődött a memója és több számot már nem ismert fel! Le kellett törölnöm pár régi albumot hogy az újak is megjelenjenek
2013. okt. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na én is bele vágtam a törlésbe, 484 MB szabad hely van, de a helyzet mégsem javult.
2013. okt. 22. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!