Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 vagy...

Samsung Galaxy Ace 3 vagy Samsung Galaxy S Advance-t vegyem meg inkább?

Figyelt kérdés
Valaki akinek valamelyik megvan,írna egy véleményt róla,hogy meg-e van elégedve?
2013. okt. 23. 18:00
 1/9 anonim válasza:
38%
ace s advance
2013. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyik munkatársamnak S Advance-e van már régóta és meg van vele elégedve, ráasásul az ára is elfogadható. Az Ace 3 hardveresen jobb telefon, viszont nagyon túl van árazva, annyiért már sokkal jobb telefonok vannak, illetve vele azonos tudásúak vannak sokkal olcsóbban is!

Szóval szerintem S Advance!

2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

S Advance-t vedd meg!

Az Ace 3 nem jó telefon. Tapasztalat..

2013. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az s advancenél sokkal jobb az xperia l, és csak ötezerrel drágább, mindenképp megéri. Pl jobb processzor, jobb kamera, stabilabb rendszer, több ram.
2013. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszok:) s advance-nel maradok!
2013. okt. 23. 20:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy a xperia l kártyásan 82 ezer ft!:D
2013. okt. 23. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem: [link] és megér ennyit, tényleg sokkal jobb mint az s advance hidd el.
2013. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na!!És ezek nem használtak?
2013. okt. 23. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Csak a kérdésedre válaszolva ajánlottam a 2 közül az S Advance-t, de amúgy a Sony Xperia L tényleg sokkal jobb, nagyon megéri az árát, újonann, kártyafüggetlenül 51000 Ft-tól kezdődik, én is ilyet veszek majd! :)


[link]

2013. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!