Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony tipo telefonom van....

Sony tipo telefonom van. Szeretnék másik témát tenni rá. Hol találnék? Hogy kell keresnem?

Figyelt kérdés

Olyat, ami a menüjének a színét is megváltoztatja. Tehát az sms, a naptár, a beállítások menüpontban is más színű hátteret ad. Nem csak a hátteret és az összmenüt (amit lapozni lehet)változtatja meg.


Nekem túl sötét. Eddig amiket letöltöttem, csak a hátteret és azt a lapozható menüsort változtatták meg.



2013. okt. 23. 18:40
 1/4 b95 ***** válasza:
azt nem tudom, hogy a gyári Sony UI-t lehet-e egyáltalán témázni, mindenesetre ha felrakod a Go Launcher-t, akkor annál számtalan téma között tudsz kedvedre valót választani!
2013. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A "ThemeManager.apk"-t tudod módosítani, ám ehhez root hozzáférés és egy fájlkezelő használata szükséges.

Folytassam? :D

2013. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh, még odáig se jutottam el, hogy a gépem felismerje a telefon fájlait, vagy egyáltalán rá tudjak tölteni valamit.


A Media Markt csak lengyel nyelvű tájékoztatót adott. Utána járni neten meg még lusta voltam.

2013. nov. 6. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hm... Érdekes! :)

Akkor maradnak az alaptémák, meg a háttérkép- és a launchercsere.

2013. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!