Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e venni Samsung...

Csaba572 kérdése:

Érdemes-e venni Samsung Galaxy S4 klón-t?

Figyelt kérdés
Találtam a neten egy Galaxy S4 klón-t pontosabban egy No.1 S6 készüléket és arra lennék kiváncsi hogy érdemes e lenne ezt megvenni 150 euróért?mert hát anyiba kerül amit én találtam...meg arra is kiváncsi lennek hogy ez az s6-os menyivel különbözik az eredeti s4-től?csak anyag használatban vagy pedig hardwerileg is nagyon le van butítva a eredetihez képest?

2013. okt. 23. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs lebutítva, semmi szükség rá.

Buta az magától is.

Ha nem érdekel hogy a pénzed sz@rra költöd akkor jó választás.

2013. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy klón telefon csak külsőségekben hasonlít az eredetire, teljesen más a hardver és a szoftver is (utóbbira nem is lesz támogatásod), ráadásul garancia sem nagyon szokott ezekre lenni. Magyarul tekints rá úgy, mint egy kínai telefonra tennéd.
2013. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké de sok helyen olvastam utánna hogy állítólag tényleg 4 magos proci van benne csak nem krait proceszor van benne hanem mediatek mt 6589-es proci.ram is állítólag megvan 2GB a grafikus gyorsító pedig egy power vr sgx 544-es.
2013. okt. 23. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez alapján valóban 4 magja van, de ezek CortexA7 alapúak, amelyek NEM a teljesítményre vannak optimalizálva, hanem a fogyasztásra. És ha egy appot nem optimalizálnak többszálas végrehajtásra, akkor a magonkénti teljesítmény számít. Kisebb a felbontás is, és a memória is fele az igazi S4-ének.

Persze vehetsz ilyet, de számítástechnikában kevés dolgot mondhatsz biztosra kizárólag technikai adatok ismeretében. Pl nem tudod, mennyire optimalizált a szoftver, mennyire működik megbízhatóan, mennyire kompatibilis az alkalmazásokkal... Ha számodra megér a kockázat ennyit, hogy 4 magos, 2m-ről S4-nek nézhető készüléked legyen, válaszd ezt, de ne hidd, hogy csak amiatt, mert hasonlítanak, ugyanazt fogod kapni.

2013. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod magad szivatni akkor jó választás.De én azt mondom,az eredetinél nincs jobb.
2013. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha magadat akarod meggyőzni a hülyeségről, akkor máskor ne írj ide, mert csak lebeszélnénk róla.
2013. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha tudsz angolul, akkor nézzvrá erre az oldalra:www.mychinesephone.com/index.php

Nekem ugyan nem ilyen van, de ugyanrz a proci van benne. Igaz bem ilyan jellegű a támogatottsága, mint az európai brend telefonoknak, de egy kis ügyeskedéssel mindenféle profizmus nélkül kiválló telefon lehet. Alapból sem gyenge, sokkal jobb mint amit itt olyan árban vehetnél, amennyiért megkapod ezt. Javaslom, hogy keress egy dualszimes androidfórumot is ( mondjuk a prohardvert) és nézz körül ott is. Hasznos lehet. Elég sokan használják ezt a tipust is. Ugyan ilyen a HDC klónja is. Sőt, már 8 magos verzióban is kijön lassan.

2013. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mondjuk itt :

m.prohardver.hu/temak/keres.php?stext=k%C3%ADnai

2013. dec. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 CsoroMumus válasza:
Nekem volt ilyen S4-em de nagyon szépen nézett ki.A legtöbb játék jól ment rajta de volt ami akadt.Amúgy minden ugyan úgy működött rajta mint az eredezin csak játékok akadtak rajta enyit vettem észre.
2015. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!