Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismer fel a telefon...

Miért nem ismer fel a telefon zenetára néhány adott zenét?

Figyelt kérdés

4.0.4-es anroid és a zene mp3 formátumban van.

Van 2 zene amit rá akarok rakni, és csak a filekezelőből engedi elindítani, és a zenetárba nem kerül be(tehát lejátszási listába sem tudom berakni). Próbáltam már átrenderelni is de úgysem volt jó.Mitől lehet és mit csináljak vele?



2013. okt. 23. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le újra, mert valszeg hibás a fájl.

Ha mindenképpen az kell, akkor próbáld konvertálni mp3ból mp3ba.

2013. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akármilyen zenével próbálkozok nem ismeri fel. Ha filekezelődől elindítom akkor megy rendesen de zenetárban nincs benne(tehát nem tudok se előző, se köv. számra váltani éslejátszási listába se tudom rakni) Van egy sd-rescan nevű alaklmazás ami kb 2-szö bevált de már azzal sem működik
2013. dec. 15. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs egy .nomedia fájl abban a mappában ahol ezek a zenék vannak?

Ha van, akkor ott nem érzékel semmit a zenelejátszó.

2013. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a fájl rejtett tehát előtte be kell állítani, hogy megjelenjenek a rejtett fájlok is.
2013. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problemam, a nomedia fajlok megvannak a mappakban toroltem oket,de meg igy se jo a zenelejatszo.

mit csinaljak meg?://

2015. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!