Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia x10 mini pro-m...

Sony xperia x10 mini pro-m van, és pont egy éves volt amikor elkezdett kikapcsolgatni. Mostanra ez rendszeressé vált, mondhatni, ötpercenként kikapcsol majd vissza és kéri a pin kódot. Tudok ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
kivettem a memóriakártyát, úgy is. kikapcsoltam kis időre, kikapcsoltam sok időre, kivettem az aksit majd vissza, kivettem a sim-kártyát és úgy is. Ahogy néztem, nem csak nekem van ilyen jellegű problémám, annak meg nem látom értelmét, hogy visszavigyem és kapjak egy másikat ami ugyanezt csinálja. Újat venni meg nem tudok jelenleg.

2013. okt. 24. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
telepísd újra azaz gyári beállítások visszaállítása
2013. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!