Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy Sony...

Samsung Galaxy S4 vagy Sony xperia Z1?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?(Nem venni szeretnék, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre)

2013. okt. 25. 14:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hmm..azt hiszem hogy Z1. de ha nem e kettő közül akkor note 3.
2013. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2-m van betonra töbször is leesett, egy éve használom,semmi baja. Wifi nélül akár 6 napot is kibír amellet hogy 1 nap 5 telefont lebonyolítassz. És nem vagyok Samsung fan. A Samsung soha nem hagyott cserben,eddig!
2013. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amugy nekem is bejön a Xiaomi márka!
2013. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Hello! Nekem galaxy S4-em van, de sok ismerősömnek van xperia Z1-e. Árba nagyjából ugyanaz a kettő. Az xperiának 20,7 MP-es a kamerája az s4-nek meg "csak" 13,1 MP de van hogy az s4 szebb képet csinál! Az xperia nagyobb telefon mint az s4 de a kijelző mindkettőnek ugyanakkora! 5,0". Xperiánál előny a hogy vízálló, de ezt ne keverjétek a törhetőséggel (nem olcsó a kijelző..) :) Mindkettő bővíthető 64GB-ig, de az s4-nek 32GB az alap tárhelye( az enyémnek annyi)az android újabb az s4-nél de nem sokkal. a külsőre az xperiát tartja szebbnek a többség a galaxy egyszerű letisztult. Én személy szerint inkább samsung párti vagyok és az elmúlt 2 évi statisztika szerint is a legtöbbet vásárolt telefon a samsung utána az iphone a sony pedig 8.hel yen zárt 2013-ban. Szerint
2014. jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

(az előzőhöz pótlás) Szerintem mind a két telefont nagyon jól összehozták még talán azt kihagytam hogy a sony strapabíróbb mint a samsung, de a samsung vagyis kimondottan az s4-re gondolok szebben szól mint a sony mindkettő saját tapasztalat.. és szerintem jobbak mint az iphone csak pl. ez utóbbi ára is magas 200ezer feletti(5s), nem fejlődött annyit az előző modellhez képest mint a samsung meg a sony, nem bővíthető (ezt már a nokia is átvette)meg ez az ITunes-os téma is hülyeség szerintem... egyébként ha a z1 csak azért vonz jobban mert nagyobb mint az s4 az kamu mert maga a kijelző 5" mindkettőnél (de ezt már említettem az első hozzászólásomban) Ha meg a 20,7MP-es kamera vonz annyira, akkor itt egy másik szintén új telefon a NOKIA Lumia 1020-nak 41MP-es kamerája van, de szart se tud... a windows phone sehol sincs az androidhoz akárhogy próbálkoztak...

Ja meg amit egyik új okos telefonnál se értek, vagyis aki megálmodta őket nem tudom miért nem gondolt arra h akár a fent említett telefonoknat vagy a tudásban ezekhez hasonlókat 2 sim kártyásra csináljaaa??? azok mindig olyan otrombák...

2014. jan. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

az első linken am 6 különböző telefont hasonlítanak össze:


[link]


a másodikon pedig kimondottam az s4 meg a z1 közötti különbségek olvashatóak:


[link]

2014. jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Armaniboy válasza:
Nekem S4-em van, bátyámnak Z1 és.. hát a z1 kamerája kicsivel rosszabb, a kijelző bőven az s4 alatt marad (színtelen és beláthatósági szög sem a legjobb) a Z1 proci gyorsabb.
2014. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
S4. Mind a kettő nagyon jó, és szép telefon, de az xperia egyszerűen alulmarad a samuval szemben mind kijelző, mind kamera, a funkciók,s a garanciaellátást tekintőleg is. Sony nagyobb, de a kijelzője tulajdonképpen mégis kisebb, hisz a kezelőgombok is itt kaptak helyet. A samu superamoled kijelzoje mellett a sonyé nagyon nagyon gyenge. Mindkét készülék villámgyors, bár az erősebb hardver eltagadhatatlan a sonytól, de ez a hajszál különbség aligha kárpótol a halovány kijelző és egyéb hátrányaiból. A vízállóság nagyon pöpec de azon az 5 fotón túl amit csinálsz vele kipróbálni, sosem fogod használni. A samu kopik az xperia karcolódik. Xperia állítólag könnyebben törik (üveg), de a vietnámban gyártott S4 se kutya, van, hogy magától elreped az amoled panel (ez főként a fekete színüekre jellemző fogalmam sincs miért. Szumma szumma én az S4et javasolnám a kettő közül úgy, hogy mindkettőt volt alkalmam használni pár hetet. (LG G2?!)
2014. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ezt a nagy marha faszsagot!!

Eloszoris nincs Olyan s4 ami 34 gb alab

16 abbol 9 valamenyi erheto ell a tobbit a rendszer foglaja!!

2 fenykepezesbe az eletbw nem veri oda a z1 max ha nem erteszhozza

Szarul alitod be!!!

3 a kepernyo nem gyengebb az s4 nel hanem szebb!!

Honan tudom ( nem reg kaptam egy z1

Xperias vagyok a baratom pedig s4 es ugy hogy mig nem kaptam meg mindig otluk egymast nejik a jobb s4 vagy z1.

Megkaptam elso osszehasonlitotuk

Belseje nem kerdes ram meg ijenekbe mind oda ver az s4 et

Kovi kijelzo fulhd vudeo mind a keton 1 pillanatba nezve

Z1 szebvolt ( fenykwpet nem is kell mondanom)

Viszon szem erzekelo meg ilyenek nincsenek a z1 be!!

A s4 muanyag telefon z1 toresallo viz persze nem songoku!!!

Mas resz az s szeria divat telefon!! Gazdagoknak valo nem birjak felemelni a hajas kezet szemmel meg ijen ertelmetlen 1 szoval z1 vs s4 z1 nyer

Persze z2vs s5 mar nem biztos ( nem kell elhini ha nem akarjatok)

2014. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!