Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap jön meg az új telefonom...

Holnap jön meg az új telefonom. Biztosan jól választottam?

Figyelt kérdés

Tudom,ezt a kérdést még azelőtt kellett volna feltennem,mielőtt megrendelem az árut,de gondoltam azért mégis csak felteszem a kérdésem.(Ha nem akarod elolvasni a sok blablát,a kérdést a történet végén találod)


2. ik generációs iPhone felhasználó vagyok,3Gm volt,2010 óta pedig 4em van. Nyáron váltottam (volna) át 5re, de pár nap használat után visszacseréltem a régi négyesemre. Nem tetszett az egész Designja, gagyinak éreztem és nem volt kényelmes használni (igaz, sebességben verte a 4et...jóval). Aztán jött az 5S, azt hittem az lesz a megváltás. Hát nem. Igazán nem vagyok paranoiás ember, de ott, hogy én megadjam az ujjlenyomatomat egy Apple készüléknek nálam elszakadt a cérna, így végleg lemondtam arról, hogy iPhone-t vegyek ismét. Azonban egyre többet szemezgettem már anno a Samsung Galaxy S3-al, ami már akkori mértékekben is verte az iPhone 4et hardverileg,a kijelző méretéről nem is beszélve. Így hát nem csoda, hogy az 5S-t követő csalódás után rögtön tudtam, hogy a Galaxy S4 hivatott arra, hogy a következő pár évben szolgáljon telefonomként.


Kis históriám után kérdésem tehát így szól: Ha váltok iPhone 4röl Galaxy S4-re, az jobban megéri-e mint ha az új iPhone 5S-t venném meg?(gondolok itt hardveres különbségekre, pl.: az érintőkijelző minősége, kezelhetőség és ilyesmik)Jobban fog tetszeni mint az iPhone 4?



2013. okt. 25. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mi van, ha azt írom, hogy nem választottál jól? És mi van, ha ellenkezőjét állítom? Erre a kérdésre kizárólag te fogod megadni a választ, saját magadnak. Én nem vennék Samsungot, ocsmány, és gagyi az árához képest. Ár-érték aránya hihetetlen ótvar. De ha már itt tartunk, az iPhone sem különb. Szóval ha neked jobban tetszik, akkor jobb. Ha nem, akkor nem.
2013. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha azt írod akkor tudomásúl veszem. Én magamban már meghoztam a döntést,csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.
2013. okt. 25. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én valamelyik nap pont néztem a S4 és messze felülmúlta külsőre az előítéletimet. Olyan képe van, ami az iphonenak sose lesz.

Nekem I4s-m van.

Mellette egy kis játéktelónak látszott.

Nekem nagyon bejött, viszont ez a kerek forma egy kicsit taszít engem.

Amúgy szerintem jó.

Én is hasonló dilemmában vagyok, htc one vagy lg g2, s4.

2013. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!