Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet helyrehozni? Sony...

Hogy lehet helyrehozni? Sony xperia E

Figyelt kérdés
Sony xperia E telefonom van, unokaöcsém babrálta, és beállított vmit a gyengénlátóknak. Azóta bármire kattintok, 2* kell rányomni, és mindent elmond a telefon, amit csinálok, és a csúszka nem működik. Mivel a visszaállítás a beállítások legalján lenne, nem viszi le, nem tudom levenni. Járt más is így? Hogyan lehet megoldani??
2013. okt. 27. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
gyári visszaállítást csinálj az helyrehozza majd
2013. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, h az se a lista tetején van, és lejjebb kellene vinni a beállításokban, és azt sem engedi. Kb a sírás határán vagyok, mert semmit nem csinál, amit szeretnék. És szervízben sem tudom, h mit csinálnának, sőt, 1 hétig oda se tudok eljutni. Addig meg vagyok lőve teló nélkül.
2013. okt. 27. 10:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha szgépre rákötöm, vhogy meg lehet oldani a gyári visszaállításokat? vagy vmi letöltéssel a play-ből?
2013. okt. 27. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:

hard reset


[link]


itt a harmadik mód

2013. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miju János válasza:
A megoldás egyszerű bár én is idegösszeomlást kaptam mire rátaláltam. Nem egy hanem két újjal húzd a képernyőt és akkor tudsz a beállításokban lejjebb haladni.
2015. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!