Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonom t-mobilos....

Új telefonom t-mobilos. Lehetséges hogy a régi 20-as számom megmaradjon? Hogy működik a számhordozás?

Figyelt kérdés
A napokban vettem online a tmobil-nál egy telefont. Kártyásan, nem előfizetéssel. Úgy gondoltam hogy kisüttetem, hogy elfogadja a telenoros kártyámat. De ez már kis sim kártyás, szóval eélytelen a dolog. Meg lehet-e csinálni úgy hogy a tmobil-os telefonom, tmobil-os kártya van és mégis a régi 20-as telefonszámom használjam? Mi lesz akkor a régi sim kártyámmal. Még van rajta 3000Ft.

2013. okt. 27. 10:18
 1/3 anonim válasza:
Meg lehet csinálni. Bemész a Telenorhoz, és ott lecserélik ingyen ilyen kisebb SIM-re. A szám megmarad, a PIN változik.
2013. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem süttetném ki, ugrik vele a garancia, meg minden. Ha ragaszkodsz a telenorhoz, legközelebb ott vegyél telefont, vagy függetlenül és nincs ilyen gond.

A legjobb, ha a 20as kártyádról lebeszéled a pénzt, bemész a t-mobile-hoz, mondod, hogy át akarod hozni a 20as számodat. Emlékeim szerint a telenornál is van egy kis papírmunka, de akkor a számod ugyanaz marad, csak szolgáltatót váltasz. A t-mobile-nál meg a telefonodhoz való simkártyát kérsz.

De valószínűleg olcsóbban megúsztad volna, ha függetlenül veszed a telefont, mert ennek azért van rendesen díja, évekkel ezelőtt ha jól emlékszem, olyan 5ezret kértek érte.

Vagy mászkálsz te is két telefonnal ezentúl, mint minden második ember manapság, és kész. :D

2013. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért vettem meg mert 6000Ft volt! Szerintem ennyiért nem tudnál kártyafüggetlen telefont venni! :P
2013. okt. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!