Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vélemények,...

Samsung Galaxy S4 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek van, hol vette és mennyiért? Jó telefon?
2013. okt. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még áprilisban vettem a GSM Line-nál 190.000Ft-ért.Nagyon meg vagyok vele elégedve,hihetetlenül jó teló.
2013. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megbízható a GSM line? Adnak garanciát is?
2013. okt. 27. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,teljesen korrektek.Az előző telómat(Galaxy S3)is ott vettem.Mindig azt kaptam amit rendeltem,gond nem volt eddig.Garancia is van hozzá azt hiszem 1 év.
2013. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert itt érdekes kommentek vannak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. okt. 27. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes kommentek.Mondjuk aki annyira b.l. f. sz hogy előre fizet az meg is érdemli.Én mindig utólag fizetek miután lecsekkoltam hogy azt hozat-e a futár amit rendeltem.Nekem még semmit nem vettek ki a dobozból,minden rendben volt.
2013. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én is onnan rendelem. Feltehetnék pár kérdést ezzel kapcsolatban privát üzenetben? :)
2013. okt. 27. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél:)
2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!