Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire fog lemenni kb...

Mennyire fog lemenni kb november végére az iPhone 5 ára most hogy kijött az 5S?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék venni iPhone 5-öt, kb. 80-90 ezret tudnék rászánni. Most még ilyen 110-120 körül látom a 16 gigás legolcsóbb ajánlatokat.
2013. okt. 28. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel nem forgalmazzák tovább az i5-t így sehogy. max használtan kapsz, most a fóliásat aprón függetlenül olyan 130-140 körül adják ha jól tudom.


80-90ból bontatlan 4S-t kapsz csak. 1 éven belül aligha esik be 100 alá, hiszen ugyanaz mint az 5C.

2013. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a 4Sen is gondolkoztam, de az már 2 éves telefon, és gondolom az apple nem sokáig fogja támogatni már. Valamint hallottam hogy az IOS 7 sem fut rajta bugmentesen. Köszönöm azért a választ!
2013. okt. 28. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, most hogy nem lehet majd kapni, elég jól be fog állni legalább a következő iPhone-ig az ára, mert keresett lesz, azoknál, akik nem hajlandóak 5C-t venni, az 5S meg drága lenne.
2013. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 leírta, iPhone 5-t már nem nagyon fogsz kapni újonnan, maximum GSM-ekből egy ideig. Helyére az iPhone 5c jött be, amely egy műanyag burkolatot kapott iPhone 5. (Ne tévesszen meg az, hogy műanyag, nagyon "egyben van", a Lumiákhoz hasonlóan.)

Egyébként iOS7 sehol sem fut "bugmentesen" (bugmentes szoftver nincs!) sajnos, de majd idővel biztosan javulni fog.

2013. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!