Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android szövegfelolvasó...

Hudák Gábor kérdése:

Android szövegfelolvasó (beszéd) kikapcsolása. HOGYAN?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Android 4.1.2 , Note 2-es telefonon nem tudom kikapcsolni a szövegfelolvasót vagy mit!


Ha megnyitok egy mappát, közli velem egy férfi robot hang, hogy megnyitottam vagy bezártam a mappát.


Az biztos, hogy net szükséges a működéséhez, ha kikapcsolom, nincs beszéd.


Biztos, hogy nem a vezetés mód.


Nincs telepítve szövegfelolvasó vagy hasonló program.


Én valami Goole vagy Google+ szolgáltatásra tippelnék, de nem találok semmit.


Előre is köszönöm a segítséget!



2013. okt. 31. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A talkback szövegel neked.:) Ezt a programot keresd.:)
2013. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként alapból benne van az androidban.
2013. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem az volt a probléma. Az is le volt tíltva. A go locker nevű alkalmazás csinálta. Volt egy ilyen beállítása.
2013. nov. 1. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor most én kérdeznék, ha nem haragszol.

Írnál nekem erről a go lockerről? Benne van az androidban alapból? A talkbackon kívül, egy másik, attól független program? Ez is olvassa, hogy mi történik a képernyőn? Tehát képernyőolvasóként funkcionál?

Ne haragudj, de én meg most akarok androidos telefont venni, és épp a vakon használhatóságát kutatom. Idáig csak a talkbackról olvastam, hogy képernyőolvasóként van benne, erről a go lockerről nem.

Nagy segítség lenne, ha megírnál róla mindent, amit csak megtudtál róla, amíg nem sikerült kikapcsolnod.:)

Előre is köszönöm.

2013. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez egy képernyő zár és feloldó alkalmazás

[link]

És én ezzel a céllal is töltöttem le.

Nem beszélek tökéletesen angolul és csak úgy állítgattam az alkalmazást és sajnos sikerült ezt bekapcsolni.

Szerintem nem sokat segítene neked.

Nekem akkor beszélt, ha megnyitottam egy mappát, bezártam és elmondta a képernyő hanyadik oldalán járok.

Hogy komolyabb beállítás után tudna-e többet, nem tudom.

2013. nov. 1. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem. Köszi szépen.

Üdv.

2013. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!