Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom feloldómintáját...

A telefonom feloldómintáját elfelejtettem. Goggle bejelntkezést kér, beírtam a (biztos hogy jó) nevemet és jelszavamat, de nem fogadja el. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Lehet az, hogy nincs rajta net. De nem tudom feloldás nélkül beállítani a wifit. Mit tegyek?

2013. okt. 31. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen op rendszer van rajta?-és milyen telefon?
2013. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
típus...
2013. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hard reset?
2013. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
samsung galaxy mini s5507 aszt hiszem. hard resetet nem merek csinálni, mert félek, hogy elrontom
2013. nov. 1. 07:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Elkell vinni egy ilyen szervízbe,ott pedig ujrarakják a telefont.Nem biztos,de a személlyes docok eltűnnek.(Ismétlem nem biztos,csak az enyémet is ujrarakták,és minden elveszett)
2013. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mennyiért csinálnák meg?
2013. nov. 3. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell szervízbe vinni. Viszont az adatok egy része biztos, hogy elveszik.

Minden telefonnak van egy recovery módja. Ezt minden telefonnál máshogy lehet elérni. Keress a google-n!! Ott lehet csinálni resetet.

Először vedd ki az SD kártyát, hogy az azon lévő adatok ne vesszenek el! Utána ha újraindítod megint meg kell adnod az email címedet meg a jelszót, mindent be kell állítani.

Ha szerencséd van, akkor a google lementette a programok beállítását és vissza is fogja tölteni. Ezt megkérdezi az első indításnál.

2013. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!