Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen készüléket érdemes...

Bármimás kérdése:

Milyen készüléket érdemes vásárolni az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 2 éves samsung galaxy ace-m van, amivel nagyon nem vagyok megelégedve. Folyamatosan lefagy, megtelik a memória, lassú, laggol stb..

Most tervezem új telefon vásárlását, és van pár szempontom ami alapján dönteni szeretnék, de mivel már lassan 2 éve nem követem részletesen a mobilpiacot így mondhatni hogy el vagyok maradva.


A szempontjaim a következőek:

Ár: <100k

Normális, egyszerű, gyors kezelés.

HD kamera.

Alap közzösségi dolgok, pl. facebook.

Minőségi zenelejátszás.

És hosszú készenléti idő, még netezéssel vagy zenehallgatással is.


Ki melyik készüléket ajánlja, és miért? :)



2013. nov. 1. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

samsung s3 mini , s4 mini

modern és jó kidolgozásu mobilok föleg az s4 mini

de a

Htc ot idol is jó elefon és még olcsobban is meguszod

Iphone-t NEEEE vegyél szüleimnek az van az aksi hamar tönkrement cserélni tul drága

Apple noku

2013. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sony xperia L-t vegyél

ebbe minden megvan amit leírtál üzemideje kb 2,5 nap

a zene lejátszója nagyon jó előttem szóló írta a samsung hát a samsungnak lehet hogy minőségibe szól de olyan halkan hogy pl buszon a busz hangja elnyomja az egészet az sony viszont eléggé jól szól jó basszus nagy hangerő, meg hogy iphonet ne vegyen hát figyelj pont hogy az akksiuk iszonyat jó nekem van céges telefonba 3gs 4 éves telefon gyári akksival semmi bajom nincs vele 2 napot bír és ehez jön egy iphone 4s 1 éves úgyszint semmi bajom az akksival ne kamukáljál féltékenységből puszi

2013. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éves iphone 3as és 2 éves iphone 4 és mindkettönek a max ideje 1 nap de ako nagyot mondta a 3as 40 százaléknál kikapcsol!!! pedig nagyon finoman és szépen volt bántva vele.a 4es se van már a toppon 1-fél naponta tölteni kelll
2013. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3 éve van iPhoneom és teljesen jó. iPhone 4, nem ejted el nem gyújtod magadra nincs baj vele. Nem fagy sose, fos androidot meg szerintem ne vegyél mert egyikkel se leszel megelégedve, ami jó abbol is 100e felett van. HTC one,one x. Samsungot sose vegyél mert egy rakat szar. Sony telefonok is nagyon jók csak nem jó a kijelzője. iPhone vagy HTC.
2013. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nézzük:


Nem tudom hogy tudod-e hogy mi az a WP, de szerintem már 2 éve is létezett, lényegében a Microsoft saját mobilos Operációs rendszere, aminek használata elsőre talán egy kicsit bonyolult lehet a droid után, de idővel sokkal egyszerűbbnek/logikusabbnak fog tűnni. Előnye hogy nagyon megbízható szinte sohamegnemakadó rendszer, hátránya hogy az árúházban "csak" 125 ezer app van ami nem tudja felvenni a versenyt az Apple és az Android több százezres kínálatával szemben, ellenben a WP-nél, hasonlóan az Applehoz kiszűrik nagyjából a kuka appokat, amiknek semmi értelmük. Na tehát ezzel a plaformmal van egy úgynevezett Windows Phone 8X by HTC vagy más néven HTC 8X, ami zeneileg a HTC One után a második legerősebb mobil, beépített minőségi erősítő szépen teszi a dolgát, füles nélkül is kiemelkedően teljesít, de fülessel lesz csak igazán teljes az élmény. Szóval ha eltudod fogadni a WP hátrányait, akkor mindenképpen jó választás lehet a HTC 8X, Android platformon én egy Sony Xperia SP-t ajánlanék. Valamint utólag írnám, hogy a Wp-be vannak még kisebb nagyobb hiányosságok, mint pl. a rendszer csak egyetlen hangerőt jegyez, tehát a multimédiának és a hívásoknak nem lehet külön hangerőt beállítani. A HTC remek színekkel, elég jó kijelzővel rendelkezik, ellenben viszont a Sonynak fakóbbak a színei, nem akkor a betekintési szöge, a TFT panel miatt.


Ennyi lenne, remélem segíthettem, de ha esetleg írsz egy üzenetet hogy mi lenne még fontos (pl. szép kijelző stb.), akkor szívesen írok egyéb alternatívákat is ;)

2013. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!