Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefon márka a...

Melyik mobiltelefon márka a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen márkájú mobiltelefon-t vegyek nincs nagy tapasztalom.Mondjátok el szerintetek melyik jó és mirért?

2013. nov. 1. 15:15
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Nekem személyes kedvencem a Xiaomi, mert csúcskategóriát adnak sokkal olcsóbban, mint a konkurensek. A Xiaomi MI3 ugyanolyan erős mint az LG G2, az erősebb S4 vagy a Nexus 5, ennek ellenére 400$ az ára. Ez áfával és vámmal együtt kb. 115 ezer forint. Hátránya hogy itthon még nem forgalmazzák.
2013. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és tudtok olyat amit magyarországon forgalmaznak?:D
2013. nov. 1. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Sony

make.believe

2013. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Istenem... Nincs olyan hogy legjobb... Fogsz egy lumiát, ha tetszik akkor jó. Fogsz egy androidot, ha tetszik jó. Fogsz egy iphonet ha tetszik jó. Mindegyik másban jobb.. Azt vedd meg amit enged a pénztárcád és legjobban tetszik. Egyébként én is az xiaomi mi3-at pártolom az ára miatt, de ha tehetném iOS-t futtatnék rajta...
2013. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon szujektív

Valakinek apple valakinek samsung, lg

Világmárkák a népszerűek.

(a legnépszerűbb apple)

2013. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vok


*szubjektív

2013. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!