Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a F*** baja van az Xperia...

Mi a F*** baja van az Xperia Z telefonomnak? Ennyi pénzt kiad rá az ember, és kap egy használhatatlan telefont? Ez megy 2013ban?

Figyelt kérdés

Mert még ha valami új dolog lenne ez az okos telefon, Android rendszer! De nem! Agyvizem felmegy! Kiadtam egy csomó pénzt ezért a telefonért, mondván, na ez a legjobb telefon a Sonytól(Így is reklámozzák) erre egy nagy rakás sz a r!

Néha azt se tudja mit csináljon! Befagyott nem egyszer! Rányomok a menüre, és elkezd gondolkodni... Most mit kell ezen vacilálnia, rányomtam lépjen be a mp töredéke alatt! erre nem másodpercek kellenek neki!

Ja és annyiszor hagyott a bajban! Fel akartam hívni valakit, erre kikapcsol amikor pont kellene telefonálnom!

Visszakapcsoltam, beírom a pin kódot, erre bejön a rendszer, majd megint lekapcsolja magát! ezt megcsinálta már nem 1x! Csörög a telelefon, rezeg, de kép semmi, fekete! Felhívtak, felveszem, megy a hívás, számolja a mpeket, de hang az nincs! Vissza hívtam a hívót, erre megint nincs hang! Ja meg lezárom a telefont, és mpek után zárja le... Meg mpek utánm jön fel a kép, ha megnyomom a gombot? Hát a Nokia 3210 jobb volt esküszöm!



Már csináltam vele mindent, kitöröltem a telefonról mindent, újra raktam alapra, de akkor is!

Most ez hogy a f**** van? Kiad az ember vagyonokat egy telefonra amit még mernek reklámozni, hogy "a legjobb telefon!" és kapok egy olyat, hogy használni nem tudom?

Lehet perelni a Sonyt, vagy az Androidot, vagy bárkit?



2013. nov. 1. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerűen nem értem az embereket. Mindig vannak gyári hibás termékek. De még nem is ez a baj.

Hanem az, hogy én ennél kisebb hibával is AZONNAL szervizbe vinném. Ha még akkor sem jó akkor megint és megint. Ha már az első 3 napban bajos, akkor visszavinni, pénzt visszakérni.

2013. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy gyári hibás?? Egyébként én is szervízbe vinném egyből.

Aztán ha hibás a javítás után is, akkor meg cserét kérnék. Ragaszkodnék hozzá és nem fogadnám el, hogy javítják megint.

2013. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, és nagyon jól meg vagyok vele elégedve, de az ilyet nem a gyakorikérdéseken kéne megvitatni hanem a sony mobile hu facebook oldalán sokkal több hozzáértő tudna segíteni. SUS-al húzz rá egy friss rendszert de előtte teljes gyári visszaállítás adatok törlésével.
2013. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek első kettővel: ha valami ennyire szórakozik, vidd a szervizbe, vagy ha még 3 (netes rendelésnél 8) napon belül vagy, vidd vissza a vásárlás helyére.
2013. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 b95 ***** válasza:
21%

vidd vissza, kérd vissza a pénzed, és vegyél helyette egy Windows Phone telefont. (pl. Lumia 920)

garantálom, hogy annál nem lesznek ilyen hibák.

2013. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ma 17:07

8 MUNKAnap az és nem 8 nap. Lényeges különbség, főleg most hogy 4 napig nincs munkanap.

2013. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

*3 napig nincs munkanap.

Csak mellé ütöttem.

2013. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az a szív

s, hogy az első 2 hétben még okés volt a dolog!

Ja, és néha a telepítés gombra sem reagál! Fel akarok rakni valami appot, és nyomkodhatom a telepítést, mintha hozzá se érnék! És be van pipálva a telepítés ismeretlen helyről, tehát engednie kéne! Néha engedi néha nem...

2013. nov. 1. 17:22
 9/19 anonim ***** válasza:

Bezzeg ha egy Samsung Galaxy S4 lenne a kérdés alanya akkor már mindenki elhordta volna minden f*snak,meg hogy ennyit a Samsung minőségről.

ON:Nyugodj meg kérdező,vidd vissza biztos van rá garancia vagy valami.

2013. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#6: tudom én ezt, de lemaradt. Köszönöm a kiegészítést.
2013. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!