Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem kell egy új iphone, de...

Nekem kell egy új iphone, de eszem meg áll milyen drága. Nem lehetne valahogy elérni, hogy vigyék lejebb a bolti árat?

Figyelt kérdés

Meg győzni az applet?

Nekem új kell, de állam leesik, hogy az ilyen 4s ami régi, és 8 gigás mennyibe kerül! De nekem nagyon tetszik az ios rendszere! De nagyon drága szerintem a többi telefonhoz, illetve a fizetéshez képest...

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy mondjuk egy 16 gigas 4s legyen újonnan 70 ezer?



2013. nov. 1. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
aztán hogyan drága? drága ez van vegyél használtat
2013. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 b95 ***** válasza:
100%

szerinted az Apple-t mennyire érdekli a magyar ember fizetése?

USA-ban és Nyugat Európában annyi iPhone-t adnak el, mint a szemét. Akkor meg miért érdekelné őket, hogy a Balkánon mi van?

2013. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hozzátenném hogy mindenhol máshol olcsóbb mint nálunk.Meg mindenhol máshol normális fizetések vannak,így az emberek mellényzsebből kifizetik.Két megoldás van:1.nem iPhone-t veszel,2.használtat veszel.
2013. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez így van, ahogy előttem írták! Ha mindennek az ára kívánság szerint menne, nagyon jó világot élnénk, az árakat pedig az importőrök határozzák meg, nem a gyártó, és csak nálunk ilyen drágák az Iphone-ok, külföldön (pl. Németországban) átszámítva 50ezer Ft körül vannak! Egyébként az Iphone-oknak csak az operációs rendszerük a legjobb, de az önmagában nem elég, hardver is kell hozzá (processzor, ram), amiben sokkal olcsóbban is vannak jobbak!

Például az LG Optimus 4X HD is 16 gigás, de abba kár 64 gigás kártyát is tehetsz, az Iphone-ok memóriája viszont nem bővíthető! Az Android egyénileg testreszabható, rengeteg alkalmazás van hozzá, és a 4.1-es verziótól kezdve nagyon stabil is! A 4X HD a létező legjobb telefon 70ezer Ft-ig

2013. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok, elfelejtettem, hogy ha nem hiszed, hasonlítsd csak össze őket


[link]

2013. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Az ájfón-nyáladzás egyik lényeges eleme, hogy k. drága. Ha húszezres cucc lenne, a sok pistike se verné rá ennyire a brokit :)
2013. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

ma 20:22

Te meg mekkora idióta bullshitet írtál már?! Mégis honnét vettél ekkora irdatlan nagy baromságot, hogy Németo.ban 50e az iPhone???


699EUR a 16GB-os 5s. Ez kb 210e Ft.

2013. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%

utolsó! gondolom a 4s 16gb-os verziójára írta, átszámítva az ottani keresethez. mert ugyebár ami ott az emberek keresetéhez viszonyítva 50000, az itt magyarországon a mi keresetünkhöz képest 100000. pl.


amúgy igazuk van az előttem szólóknak, szinte azt se tudják ezek hol van magyarország, nem hogy a kívánságainkat meghallgassák...

2013. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Meg győzni az applet?"


Szerintem nincs azaz indok ami miatt az Apple lejjebb vinne az árakon amíg az Apple a világ legértékesebb márkája és csak az elmúlt 3 hónapban eladtak 33,8 millió iPhone-t.


[link]

2013. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lol, nem gondoltam volna, hogy léteznek ilyen buta emberek
2016. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!