Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A különböző gsm-eknél mért...

A különböző gsm-eknél mért sokkal olcsóbbak az új mobiltelefonok?

Figyelt kérdés

Htc one-t szeretnék venni, t-mobilenál 177 ezer, viszont google-bna rákerestem , és csomó oldalon (ujgsm, stb) 120-130 körül is árulják ezt a telefont kártyafüggetlenül.

Ez hogy lehet, és mi nekik ebben a haszon? Szerintetek megéri neten keresztül iylen oldalról megrendelni?



2013. nov. 1. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A szürkeimport alatt konyhanyelven azt értjük, hogy vannak olyan forgalmazók, akik úgy hoznak be termékeket az országba és tudják azokat olcsóbban kínálni, hogy az egyes garanciális és szerviz támogatások intézését magukra vállalják. Ilyenkor tehát nincs mögöttük egy nagy, hivatalos, helyileg Magyarországon lévő szerviz, hanem az egyes termékeknél a meghibásodáskor ezek a cégek vállalják, hogy intézik a sok esetben, németországi, vagy szlovákiai szerviz logisztikát az ügyfélnek. Ez jó minőségű, kiforrott termékek esetében, ahol relatíve kevés a meghibásodás, sok esetben jövedelmező kockázatvállalás ezektől a cégektől, már csak azért is, mert az árversenyben komoly előnyre tehetnek szert azáltal, hogy ezt a szolgáltatást – amit többek között egyes gyártók hazai képviseleteinek fedezésére fizetnek ki más cégek – nem kell beépíteniük az árba.
2013. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 b95 ***** válasza:
mert van, hogy csak egy szál töltőt adnak, vagy utólag függetlenített telefont, vagy használt, de felújítottat, amiket valamilyen másik országból valahogy behoztak, stb.
2013. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem.... szóval akkor ne menjek ilyen oldalról megrendelni egy ilyen telefont?
2013. nov. 1. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Az árukeresőn a megbízható boltok részt nézd mindig amikor pl rámész egy telefonra.
2013. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b95 ***** válasza:

én úgy vettem észre, hogy még ott is szerepelhetnek ilyen GSM-ek.

Én ikkább ott vennék telefont, akol külön fel van tüntetve, hogy gyártói gari van és minden gyári tartozék.

2013. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!