Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell-e kijelző védő fólia egy...

Kell-e kijelző védő fólia egy Gorilla Glass 3-mal ellátott okos telefonra?

Figyelt kérdés

#gorillaglass3
2013. nov. 4. 20:07
 1/9 zs.fanni válasza:
72%
Mindegy milyen fajta a telefon jobb ha van rajta.
2013. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 b95 ***** válasza:
100%

Nekem az Optimus 7 kb. 1 éve van meg, és karcmentes a kijelzője, pedig nincs rajta fólia, használtan vettem, és ezen gorilla glass 1 van.

szóval szerintem nem fontos. :-)

2013. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 b95 ***** válasza:
100%
pontosítok: nem teljesen kacmentes. bizonyos szögekből nézve látszik 1-2 pár mm hosszú és a hajszájnál is véknyabb karc.
2013. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Jobb félni mint megilyedni.Nem drága.Rakj rá.
2013. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri felrakni rá Gorilla glass ide vagy oda.
2013. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 schumilex55 ***** válasza:
100%

Jobb ha rassz rá (nekem a 2-es van rajta), nekem egyszer a fólia elég szép karcot kapott, szerintem a kijelző is megérezte volna ha nincs ott.

Egyébként régebben azzal is érveltek hogy a por mindent meg tud karcolni így mikrokarcok előbb vagy utóbb lennének rajta elvileg.

2013. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. 1,5 éves az U-m és egy deka karc nincs rajta.


Most Xperia SP-m van (GG2), vettem rá fóliát, 3 napon belül úgy nézett ki a fólia, mintha 10 éves lenne... full karcos sz*r. Levettem, azóta egy deka karc nincs a kijelzőn. Felesleges a fólia, csak pénzkidobás.


Amelyik telefon meg hajlamos karcosodásra (Xperia Z), az fog is karcolódni, ennyi.

2013. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D Csak az a baj, h nagyon kiegyenlítik egymást, úgyhogy majd lesz ami lesz...
2013. nov. 7. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb a bajt megelőzni, mint később vakarni a fejünket... Nálam érintőképernyős telefon esetén első dolgom, hogy veszek egy MINŐSÉGI (nem 100 Ft-os sablonra vágott) fóliát és egy tokot. Gorilla Glass sem képes csodákra, haveromnak Motorola DEFY van és az is megkarcolódott már az évek során.


Én csak amiatt vagyok ilyen óvatos, mert eladásnál jó ha kitűnik az állapotával a teló a kopott, leharcolt példányok közül. Megtérül a ráfordított összeg.

2013. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!