Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4, HTC One...

Samsung Galaxy S4, HTC One (az új) vagy Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Ha "fikázod" az egyiket, hogy miért ne akkor indokkal légyszi, hogy én is értsem ^^

2013. nov. 4. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A Samsung, pusztán azért mert a Samsungok a legjobbak a régi Siemensek után.
2013. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "új" HTC One? Mert HTC One-ból csak egy van.

Előző: gondolom ha érettségiztél már akkor magyarból nem az érvelést választottad.


Egyébként ezek közül mindenképp HTC. A legjobb kijelző, a legjobb anyaghasználat, a legjobb hangszóró, nem kérdéses.

Xperia Z a képernyője miatt nem jó választás, SGS4 pedig millió ok miatt, anyaghasználattól kezdve felhasználói felületig mindenbe bele lehet kötni.

2013. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anyag, kinézem szempontoktól eltekintve? Teljesítményileg melyik a nyerő? Amúgy azért írtam zárójelbe "az új" szöveget, mert ahányszor annyit kérdezek valakitől, hogy nyomkodta-e már a HTC One-t, akkor az a válasz, hogy a legújabbat? Tudom, hogy csak egy van, csak sajnos sok a tudatlan ember.
2013. nov. 4. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és csak tapasztalatból írtam.
2013. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy tapasztalat, hogy van egy S4ed és nincs vele problémád, vagy volt már mind háromból vagy legalábbis nem csak felületesen vizsgáltad őket?
2013. nov. 4. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül S4.

A One-t nem ajánlom. A Z-vel pedig nincs tapasztalatom.

2013. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én személyes tapasztalat alapján mondom az S4-et.Hihetetlenül gyors,nem tud megakadni,max néha-néha kb. félévente 3x egy-egy mikrolagg elöfordul.Mindenre azonnal reagál és minden tökéketesen fut rajta.Kinézetileg szerinte nagyon ott van nekem az új TouchWiz is nagyon tetszik.(anno a Galaxy Acemen lévö nem tetszett)Anyaghasználat meg nálam nem szempont.Max abba lehetne belekötni.Én bátran ajánom ezt a telót.
2013. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig mind1 hogy melyiket veszed.Nincs nagy különbség koösztük teljesítményileg.Amelyik tetszik a legjobban azt vedd :)
2013. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

HTC One. Miért? Mert az a legjobb telefon...


Gyönyörűen néz ki, prémium anyaghasználat (full fém), legszebb kijelző, brutál teljesítmény, ez nem szaggat, mint a lagWiz.


És BeatsAudio miatt kegyetlen jól is szól. Amibe belehet kötni az a kamerája, a vártnál gyérebbül teljesít, de szerintem így is teljesen jó.


A videófelvétele meg simán videokamera szinten van...


Nem véletlen kapta az év telefonja díjat is... :)


Az s4 is príma telefon, de a One jobban optimalizált. A Sony Z-t hagyjuk... azzal a 200 forintos kijelzővel semmiképpen sem jó vétel (tényleg ronda).

2013. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok és igen, S4-esem van, és nagyon jó, tisztességes méretű képernyő, jó kamera. A másik kettővel nincs tapasztalatom, de azt tudom hogy az S4-gyel csak jól járhatsz, meg úgy általában a Samsunggal. Ráadásul volt már rengeteg Samsungom és mindegyikkel elégedett voltam.
2013. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!