Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom unrootolni a...

Miért nem tudom unrootolni a telefonom?

Figyelt kérdés

el szeretném adni a telefonom és unrootolni szeretném de sehogy nem akar sikerülni pedig a telefonhoz való unroot zip fájlt töltöttem le átmásoltam sd kártyára de már 2 órája küzdök vele

[link] először ezt adja ki ez rendben is van csak hiába jelölöm ki a az apply update for sdcard akkor meg ezt adja be

[link]

és nem tudok továbbmenni.mit kellene csinálni hogy jó legyen?nem lehet valami köze hozzá a cmv recovery-nek?nagyon elkelne a segítség mert nem vagyok jártas ebben a témában!!a rootolás viszont elsőre sikerült és jól is működött ezért nem értem most miért nem tudom unrootolni

a telefon samsung galaxy ace gt-s5830 2.3.6


2013. nov. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha felteszel egy re-part-os ROM-ot.


http://www.youtube.com/watch?v=g0pj3DNxZDA

2013. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Install zip from sdcard, ott odaböngészel az unroot.zip fájlhoz, és azt flasheled (ezért célszerű egy felsőbb mappába (abc sorrend) rakni, mert a lentebbi mappákhoz nem férsz hozzá. Amit te csinálsz az azért rossz, mert az "apply update from sd card"-dal az sd kártya gyökerében lévő update.zip fájlt flasheli (csak ez lehet a neve). Szóval vagy azt csinálod amit az elején mondtam, vagy átnevezed, áthelyezed, és akkor mehet az "apply update from sd card".
2013. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+1
2013. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de sajnos nem akar sikerülni. követtem a 2. válaszoló utasításait de minden maradt ugyanúgy mint az elején vagy én csinálok valamit rosszul,vagy nem tudom mi a hiba.szóval marad a telefon rootolva
2013. nov. 6. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg azt amit én linkeltem. (1.)
2013. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!