Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-ra film rá tétel?

Windows Phone-ra film rá tétel?

Figyelt kérdés
Hogy tudok filmet feltenni hogy le is játsza? Zune programmal ezt is? pl leszedek ncore-ról egy filmet és csak ráhúzom? miylen fajta fájlokat lát a telefon? ha nem olyanba szedem le akkor át tudom valahogy konvertálni? nem tudom h minden telefonnál ugyan az e de nálam Samsung Omnia 7-ről van szó :)

2013. nov. 6. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem wp8-as telóm van és format factory-val konvertálom át mp4 480p mpeg4-re,majd usb kábellel összedugom a géppel és simán rámásolom a memóriakártyára.
2013. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mp4 biztos jó, de az első hülyeséget ír, az csak wp 8-tól van úgy , hogy simán átmásolja az adatot az ember a gépről telóra.
2013. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen nekem simán nem látja a telefont a gépem hanem a Zune-t kell használnom.honnan tudok mp4-es filemt letölteni? vagy szedjek ncore-ról és átkonvertáljam mp4-re? meg ha leszedem a filmet és nem csak 1 fájl hanem a film mappájábanv an több mappa is akkor is csak a videó fálját kell feltennem telefonra?
2013. nov. 6. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
zune-al szinkronizálni kell az adatokat, hogy rárakhasd a telóra. én nem vágom ezt a témát, mert sose volt wp7-es telóm.
2013. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mp4-es filmeket nem nagyon találsz úgyhogy szedj le ncore-ról és konvertáld át.És igen elég csak a filmet.
2013. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. nov. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!