Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem nyilit meg a galaxy...

Miert nem nyilit meg a galaxy s3asomon a play aruhaz egy ideje mar nem nyitja meg a mobilom magatol bezarja nem tudom miert meg azt irja ki hogy a com. Google. Apps mukodese lealt mit cdinaljak hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 16:23
 1/6 schumilex55 ***** válasza:

Gyári adatok visszaállítása, vagy reseteled a telefont.

Esetleg szerviz ha így se megy. De az elsőnek elvileg segítenie kéne.

2013. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gyarira visszaállitassal mar probalkoztam de nem segitett resetelni hogy tudok?
2013. nov. 7. 10:22
 3/6 A kérdező kommentje:
ha ujrainditasra gondolsz az is megtörtent
2013. nov. 7. 10:29
 4/6 anonim válasza:
Az enyémmel ugyan ez van sikerült mar megcsinalni vhogy ha igen ird mar le legyszi
2013. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az lehet a baj, ami nekem is :) a telefonod android verziója és a google áruház verziója nem egyezik. ergo letöltöd és telepíted azt a verziót, amilyen a telód androidja is :D
2013. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 schumilex55 ***** válasza:

Resetelni pl. úgy lehet hogy kikapcsolod a telefont, hangerő fel+home gomb+bekapcs és akkor recoveryben a wipe -os dolgok.


Vagy menj be az alkalmazáskezelőbe keresd meg a google play-t és adatok törlése. Hátha.

2013. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!