Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-nál sim kártyát...

T-Mobile-nál sim kártyát milyen esetben vágnak ki ingyen micro simre?

Figyelt kérdés
Az oldalukon azt olvastam, hogy abban az esetben vágják ki ingyen ha az új készülékhez amit vásárolok szükséges a micro sim. Viszont ha a készülékhez megvásárolásnál kapok abba való simet, akkor csak 4ezer forintért fogják megcsinálni az átalakítást másik simmel. Nem azért kérdezem most meg mert ez nem lenne világos csak szeretném valaki olyantól is tudni akinek van tapasztalata. Ugyanis a telefont amit vennék nem tudom új szám nélkül megvenni, de fontos lenne megtartanom a jelenlegi számomat. Kifizetem a 4ezret ha szükséges csak nem szívesen.

2013. nov. 6. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A trékom üzletben nem vágnak sim kártyát,hanem cserélik egy újra . Ha előfizetői kérésre cserélik,akkor 4e Ft,ahogy írtad,ha meghibásodik a sim kártya,vagy veszel tőlük egy olyan készüléket,amibe microsim kell,akkor ingyen kapod a cserét . Ellenben kb. az összes zug-gsm szervízben meg tudják csinálni neked - szerintem ingyen is ( felénk ingyenes)
2013. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megprobálom akkor másik GSM üzletben, köszönöm :)
2013. nov. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!