Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik színben választanáto...

Ti melyik színben választanátok/ fogjátok választani/ választottátok az iPhone 5S-t?

Figyelt kérdés
Ha már vettetek, akkor írjátok le azt is, hogy meg vagytok-e elégedve a válaszott színnel, ha nem akkor melyikre cserélnétek ki! Nemet is írjatok a válaszotok után légyszíve!
2013. nov. 6. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

én a 4S-emet cserélem, ha lesz T-nél. a csomagom marad, de hülye lennék 220 ért venni mikor így 140, mínusz kis kedvezmény.


aranyat néztem ki. fekete nem tetszik (gyűrű is el van kb rejtve), ezüst meg nagyon hideg és egyszínű.

2013. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete nem tetszik. Az ezüst és arany is nagyon tetszik, de az aranyat választanám. Az tényleg gyönyörű.:) Lány vagyok.
2013. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiúnak ciki az arany/pezsgő színű?
2013. nov. 7. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pezsgő színű van, 19/F vagyok. Szerintem nem ciki, elegánsan öltözködöm és szerintem illik a megjelenésemhez.
2013. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is inkább elegáns és előkelő megjelenése van. Csak már többen mondták, hogy lányos.
2013. nov. 8. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is mondták néhányan, hogy nem túl férfias. De nem foglalkozom velük, nekem tetszik és kész.
2013. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!