Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y300 rendszerfrissítés...

Huawei Y300 rendszerfrissítés probléma?

Figyelt kérdés

Mióta a rendszerfrissítés nevű gyári programmal frissítettem, úgy vettem észre, kevesebb a szabad ram, és ha kilépek bármilyen programból eltűnnek kb. 15 mp-re az ikonok. Power+hangerő fel menüs wipe datával nem törlődött.

Kérdésem, hogy a rendszerfrissítês előtt is ilyen volt-e, illetve hogy lehet tőle megszabadulni?



2013. nov. 8. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

én is frissítettem múltkor és ha erősebb alkalmazásokat futtatok és kilépek akkor nekem is kell egy kis idő mire visszajönnek az ikonok. elég idegesítő. és szerintem rendszerfrissítés előtt nem volt ilyen.

de azt viszont nem értem mit is akarnál törölni.

2013. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A frissítést szeretném törölni.
2013. nov. 8. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:

azt nem tudod. max úgy ha megkeresed az előző androidot neten rootolod a telefont és felrakod.

de mielőtt frissítetted készíteni kellett egy biztonsági mentést. ott lehet vissza tudod állítani.

2013. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám: ) De letöltöttem egy nova launchert és már 1 mp-t se tűntek el! Remélem segítettem:)
2013. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbáltam a Nova Launchert és bevált, köszönöm.
2013. nov. 17. 10:24
 6/6 anonim válasza:
Szívesen :)
2013. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!