Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one vagy Iphone?

HTC one vagy Iphone?

Figyelt kérdés
Elég fura helyzetben vagyok.Nos én hatalmas apple fanboy vagyok (inkább a Steve Jobs féle appleért rajongtam).Nekem most semmiféle okostelefonom nincsen.Nagyon sok jót hallottam erről a HTC one-ról ,és őszintén szólva szerintem az egyik legszebb mobil a piacon,és ez az egy igazán minőségi telefonnak tűnő mobil az iphone mellett.Ídáig csak IOS-t használtam(ipadon),és imádtam az iphone tökéletes harmóniáját a hardver és szoftver tökéletességét.Nekem sajnos nincsen iphone 5s-re pénzem, de 5-re már van.Arra lennék kiváncsi hogy a HTC is képes ilyen felhasználói élményt nyújtani vagy gyűjtsek nagyon sokat inkább és akkor majd iphone 5s-re vagy 5-re?Tudom hogy szubjektív hogy android vagy IOS de azért megköszönném ha leírnátok a véleményeteket.Ha esetleg van olyan aki az egyik készülékről a másikra váltott nagyon megköszönném ha leírná a tapasztalatait.

2013. nov. 8. 20:29
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Sajnos teljesen jó választ nem tudok adni, csak egy iPhone 4 és több droid közül az enyém van a családban. Így azt tudom mondani hogy az iPhone korához képest tényleg korrekt sebességgel megy. Így használva az ismereteimet és azt a kevés IOS tapasztalatot azt tudom mondani, hogy az android rendszer natívan nem biztos, de a HTC Sense biztosan tudja nyújtani az általad várt felhasználói élményt. Ma már nincs akkora különbség (vagy egyáltalán nincs) mint 2009-10-ben.
2013. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha apple fanboy vagy akkor vegyél iphonet xD

egyszerű,

ha meg úgy érzed kirpóbálnád milyen egy androidos telefon akkor vedd meg a htc-t, egyszerű!

én személy szerint jobban ajánlanám az androidot, mert sokkal jobban testreszabható,

de ebbe is bele leheet kötni, mint minden másba,

rajtad múlik mit akarsz:

egy elegáns almát ami évtizedek óta változatlan, mert minek legyen más, ha az is jó?

vagy egy olcsóbb de sok esetben nagyobb tudású készüléket?

2013. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
iphone!! Én HTC One-ról váltottam i5S-re.
2013. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ádám Kata válasza:
0%
Én a hejedbe a HTC One-t venném de van jobb is mint az Iphone 5S és 5 Vegyél inkább 5C-t az szines és okos IOS 5 vagy 7 ha jól tudom
2013. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szakértő válaszát olvashattuk... :)
2013. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!