Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Killerg kérdése:

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 820-ról megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Milyen képeket készit?Menyi időt birja az aksija? stb.

2013. nov. 9. 13:08
 1/2 anonim válasza:

Egy középkategóriás készülék, win fut rajta eredetileg. Aksija használattól függően..., de átlag használat mellett pár napig bírja, ha pedig nagyon aktívan használod 1 nap alatt is gyönyörűen lemerül. A win-t én leszedtem róla, mivel utálom, saját rendszert telepítettem rá, mivel a vas, az árához képes a piacon kapható többi telefonhoz képest elég jó ár- érték arányt képvisel - bár mondanom se kell messze sem tökéletes, de mivel én inkább a softverhez értek, nem álltam neki "heggesztgetni" is :D


Egyébként, ha rajtahagyod a wint, szépen gyorsan fut rajta egy ideig és utána se lassul túl sokat, a többi hasonló f*s rendszerhez képest! Megbízhatóság, biztonság -10 ---- + 10 skálán -2, ami igaz mínusz, de ez nálam még jónak számít, a legtöbb készüléknek még nagyobb mínuszt adok.


A kamerája szintén nem rossz, hobbi fotózgatásra kiváló, de profibb képekhez teljesen alkalmatlan.


Az, hogy megéri e megvenni, te tudod, neked ér ennyit? Ha a magyar piacról akarsz venni mindenképpen egy mobilt, és ha szükséges és elegendő szémodra, hogy a középkategóriában lesz egy relatív kiemelkedő telód, akkor megéri.

2013. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közép?....... 4 hónapja még felsőkategóriás volt....
2013. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!