Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-nál hogyan...

Nokia Lumia 520-nál hogyan tüntethető el sms írásakor a "szóajánlás" és automatikus szójavítás?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar, hogy mikor írom az sms-t, akkor kijavít egyes szavakat, hogy nagy betűvel kezdődjenek, mikor mondat közben vannak... nem is tudom, miért csinálja. A szóajánlás kevésbé zavar, néha jó is, ha hosszú a szó, de ennyire azért nem vagyok lusta, tudnék nélküle élni. Viszont a javítgatása nagyon zavar. Hol tudom kikapcsolni ezt a funkciót?

2013. nov. 9. 14:02
 1/4 anonim válasza:
Szerintem itt megtalálod, bár nekem is 520 van,és nem zavar. : [link]
2013. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igaz, nem találtam meg, de... :D Majd csak megbékélek vele.

2013. nov. 9. 14:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Aaaah de, megvan!!!! A Beállítások -> billentyűzet -> Magyar (koppintás: módosítás)-ban volt benne! :) Hátha valakinek még szüksége lesz erre! :) Ott ki lehet mindent iktatni.
2013. nov. 9. 14:34
 4/4 anonim válasza:
:) nm
2013. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!